niedziela, 16 lipca 2017

Rozwód Tessy i Louisa oficjalnie sfinalizowany+więcej

bunte.de

I stało się: rozwód Tessy i Louisa w piątek został oficjalnie sfinalizowany, w związku z czym Tessy przestała być Jej Królewską Wysokością, księżną Luksemburga.Wczoraj na oficjalnej stronie rodziny wielkoksiążęcej zostały usunięte wszystkie oficjalne zdjęcia Tessy oraz synów ex pary książęcej-Gabriela i Noaha, pozostawiono tylko zdjęcia portretowe Louisa. Usunięto także biografię Tessy, a w informacjach dotyczących Louisa podano np. z panią Tessy Antony ma dwoje synów... W konsekwencji rozwodu Tessy przestała pełnić także królewskie patronaty i skupi się tylko i wyłącznie na swojej pracy jako dyrektor firmy DS-24 zajmującej się dystrybucją programów zabezpieczających przed kradzieżami.

*********


Kilka dni temu rodzina wielkoksiążęca spotkała się prywatnie z księżną Hisako z Japonii w Pałacu Wielkoksiążęcym. Członkini rodziny cesarskiej została zaproszona do Luksemburga przez Wielkiego Księcia Henriego, którego w jednym z wywiadów nazwała słynnym przyjacielem. Jak do tej pory nie opublikowano żadnych zdjęć ze strony dworu.

*********

Wczoraj otwarto dla zwiedzających Pałac Wielkoksiążęcy, co jest już stałą tradycją. Zwiedzający mogą obejrzeć królewskie pokoje, gabinety czy oraz specjalną wystawę poświęconą Wielkiemu Księciowi Adolfowi zatytułowaną Serce i dusza Luksemburga.

Pałac będzie otwarty dla zwiedzających do 3 września.

cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
**********

Dziś także została uzupełniona zakładka O autorce bloga... Zapraszam serdecznie!

5 komentarzy :

 1. Szkoda, że się rozwiedli.
  Dziwię się, że usunięto także zdjęcia chłopców. Przecież to synowie Louisa i wnuki pary Wielkoksiążęcej z tytułami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Smutna sprawa z tym rozwodem:( zawsze wydawali się taką zakochana parą:(
  Wnętrza pałacu piękne chciałabym je zobaczyć na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez nie rozumiem, dlaczego usunęli zdjęcia chłopców, mam to samo zdanie co koleżanka powyżej. Nagle przestali być członkami rodziny, synami i wnukami ? Bez sensu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Do końca miałam nadzieję...:(Nie rozumiem jednak usunięcia informacji o synach księcia.Nie zaprzeczą ich istnieniu,rozwód nie powoduje,że wszystko co do tej pory było ma być zanegowane.Dzieci nie powinny cierpieć z powodu rodziców i przecież nadal mają tytuły.Nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka