wtorek, 8 sierpnia 2017

Informacje na temat parady wojskowej w Sandhurst z udziałem rodziny wielkoksiążęcej+więcej

wort.lu

Już w ten piątek zobaczymy rodzinę wielkoksiążęcą na uroczystej paradzie wojskowej wieńczącej 44-tygodniową naukę księcia Sebastiana na tamtejszej Akademii Wojskowej. Książę razem z Następcą Tronu Jordanii księciem Husseinem wezmą udział w uroczystej defiladzie, zwanej także Suwerenną Paradą (Sovereign Parade).

wort.lu
Historia królewskich absolwentów akademii Sandhurst jest bardzo długa. Prócz Sebastiana i jego braci Guillaume'a i Felixa (który nie ukończył tej szkoły ze względu na kontuzję kolana) do tego zaszczytnego grona zaliczają się także: książę William, książę Harry, król Abdullah z Jordanii, książę Leka z Albanii czy Dziedziczny Książę Alois z Liechtensteinu. Absolwenci tej szkoły otrzymują po jej zakończeniu odpowiednie stopnie wojskowe, np. Dziedziczny Wielki Książę Guillaume jest podporucznikiem.

Na potwierdzenie oficjalnej listy przedstawicieli rodziny wielkoksiążęcej w Sandhurst musimy jeszcze poczekać.

************

bundespresident.de
Serdecznie chciałabym Was zaprosić także na instagramowy profil bloga klik, gdzie znajdziecie wiele wspaniałych zdjęć rodziny wielkoksiążęcej. W niedalekiej przyszłości planuję powrót do pisania królewskich listów oraz publikacji swoich książek o tematyce monarszej-te zdjęcia oraz pierwsze fotografie z oficjalnych wyjść czy te oficjalne najszybciej znajdziecie właśnie na tej stronie.

4 komentarze:

 1. Świetna wiadomość nie mogę się doczekać nie wiedziałam nawet że Sebastian się tam uczy skoro Hussein też to może zobaczymy także królową Ranię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To więcej niż pewne, bo Rania bardzo wspiera syna.

   Usuń
 2. Miło by było,gdyby oprócz rodziców Sebastiana pojawiło się też jego rodzeństwo z rodzinami. To jest duże osiągnięcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie wiedziałam, że Sebastian się tam uczy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Grand Ducal Family of Luxembourg , Blogger