środa, 2 sierpnia 2017

Znamy datę ślubu kościelnego księżniczki Marii Gabrielle i Antoniusa Willimsa

point de vue

W dzisiejszym wydaniu tygodnika Point de Vue opublikowano nowy artykuł poświęcony księżniczce Marie Gabrielle z Nassau i jej mężowi Antoniusowi Willmsowi zatytułowany Munich a deux, en amourex! Za pośrednictwem tego wywiadu dowiadujemy się także, że ślub kościelny Marie Gabrielle i Antoniusa odbędzie się 2 września w Marbelli w Hiszpanii.

point de vue
Ślub cywilny księżniczki i jej męża odbył się 15 maja w Urzędzie Stanu Cywilnego w Luksemburgu. Wśród gości znaleźli się członkowie rodziny wielkoksiążęcej: Wielki Książę i Wielka Księżna, książę Guillaume i księżna Stephanie, księżniczka Alexandra i książę Louis. Ceremonii przewodniczyła burmistrz Luksemburga Lydie Polfer.

cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
cour grand ducale
Wybór daty ślubu Marie Gabrielle i Antoniusa nie był przypadkowy-dokładnie 15 maja 1957 roku na świat przyszedł ojciec księżniczki i brat Wielkiego Księcia Henriego książę Jean, który z małżeństwa z byłą żoną Helene Vestur ma oprócz Marie także trzech synów: Constantina, Wenceslasa i Carla. 

cour grand ducale
Wszelkie informacje związane z tym ślubem będą podawane na bieżąco, w międzyczasie ogłoszę także informacje na temat live bloga-godzina rozpoczęcia, itp.

4 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać bardzo jestem ciekawa jaką suknie wybierze panna młoda i mam nadzieję że pojawią się wszyscy członkowie rodziny wielkoksiążęcej

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby pojawiła się cała rodzina: )

  OdpowiedzUsuń
 3. To samo miejsce co w przypadku Stephanie i Wilhelma.
  Rodzice panny młodej zdaje się mają niezbyt dobre relacje, bo na zdjęciu wyglądają jak obcy sobie ludzie.
  Szkoda, że panna młoda i pan młody na grupowym zdjęciu nie są bliżej :/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Grand Ducal Family of Luxembourg , Blogger