O autorce bloga


Witajcie! To ja Kinga-autorka bloga GDF Luxembourg (wcześniej Royals by K). Jeśli chcecie zadać mi pytanie albo zostawić dobre słowo to jest to idealne miejsce.


Mam 22 lata i mieszkam w pewnej wsi niedaleko Częstochowy. Uwielbiam, gdy coś w moim życiu dzieje się naprzeciw-uwielbiam życiową awangardę i jestem troszkę ekscentryczna, bo żyję po swojemu i dawno straciłam chęć podporządkowania się całemu światu. Na co dzień gadam w 4 językach obcych: angielskim, szwedzkim, rosyjskim i niemieckim oraz mam taki zamiar (ciekawe, czy się uda :)) nauczyć się luksemburskiego. Poza pisaniem bloga pracuję w firmie transportowej, mam zbzika na punkcie jazdy rowerem i nałogowo czytam skandynawskie kryminały oraz bajki Astrid Lindgren. Słucham muzyki lat 80 z Depeche Mode na czele i uwielbiam czekoladę, której nigdy mi nie brakuje. Moim ulubionym aktorem jest Alexander Skarsgard (wiecie moje panie, dlaczego :)) i chciałabym kiedyś zamieszkać w Szwecji albo w Finlandii-najlepiej w okolicach koła podbiegunowego. Jaka jestem? Moi znajomi twierdzą, że mam poczucie humoru i jestem sobą-jak tak twierdzą, to chyba tak jest. Marzenie? Spotkać swojego księcia z bajki (najlepiej bruneta z trzydniowym zarostem) i nie spóźnić się na własny pogrzeb, choć i tak, gdziekolwiek bym się nie umówiła, zawsze jestem przed czasem.

Moje imię prawdopodobnie zostało wybrane nieprzypadkowo- z definicji Kinga jest osobą praktyczną, kochającą rodzinę i wzorową gospodynią domową. Ma cechy przywódcze i nie da sobie w kasze dmuchać. Porywcza i przebojowa, trochę robi burzę w domu-to ja! I pod tym mogę się zupełnie podpisać. 

1 komentarz:

  1. Jeśli znasz niemiecki, to łatwo będzie Ci się nauczyć luksemburskiego. Oglądałam kiedyś wywiad w tym języku i rozumiałam bardzo dużo :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Grand Ducal Family of Luxembourg , Blogger